Univerzális vezeték nélküli töltő állomás, Qi Wireless, 15W, asztali tartó, mágneses, MagSafe kompatibilis, Tech-Protect QI15W-A38, fehér
Legyél Te az első, aki véleményt ír!:0 értékelés
Cikkszám:
TS9348
ÚJ
Univerzális vezeték nélküli töltő állomás, Qi Wireless, 15W, asztali tartó, mágneses, MagSafe kompatibilis, Tech-Protect QI15W-A38, fehér Univerzális vezeték nélküli töltő állomás, Qi Wireless, 15W, asztali tartó, mágneses, MagSafe kompatibilis, Tech-Protect QI15W-A38, fehér Univerzális vezeték nélküli töltő állomás, Qi Wireless, 15W, asztali tartó, mágneses, MagSafe kompatibilis, Tech-Protect QI15W-A38, fehér Univerzális vezeték nélküli töltő állomás, Qi Wireless, 15W, asztali tartó, mágneses, MagSafe kompatibilis, Tech-Protect QI15W-A38, fehér Univerzális vezeték nélküli töltő állomás, Qi Wireless, 15W, asztali tartó, mágneses, MagSafe kompatibilis, Tech-Protect QI15W-A38, fehér Univerzális vezeték nélküli töltő állomás, Qi Wireless, 15W, asztali tartó, mágneses, MagSafe kompatibilis, Tech-Protect QI15W-A38, fehér Univerzális vezeték nélküli töltő állomás, Qi Wireless, 15W, asztali tartó, mágneses, MagSafe kompatibilis, Tech-Protect QI15W-A38, fehér
Rendelhető
Rendelhető! A terméket Külső raktárról 3-5 munkanap alatt beszerezzük és azonnal feladjuk Neked!
Pénzvisszafizetési garancia mindenre 30 napig.
Vélemények
Legyél Te az első, aki véleményt ír!
Csomagajánlatok
Kiegészítő termékek
Betöltés...
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek
Az indukciós töltő teljes kihasználásához javasoljuk, hogy egy legalább 20W (VA) teljesítményű hálózati töltőhöz csatlakoztassa (nem tartozék). A MagSafe mágneses funkció csak és kizárólag csak Magsafe technológiával rendelkező telefonkkal, eszközökkel vagy tokkal működik.
Technikai adatok:
-Töltési teljesítmény okostelefon (iPhone): max. 15W (5W, 7.5W, 10W, 15W)
-Töltési teljesítmény (AirPods): max. 5W
-Bemeneti teljesítmény (V / A): 9V / 2000 mA
-Gyorstöltés támogatás.
-Az okostelefon mind függőlegesen, mind vízszintesen is tölthető.
-Bemeneti töltési csatlakozás: USB Type-C
-A töltő kábel típusa: USB Type-C
-A töltő kábel hossza: 100 cm
FIGYELEM!
Ez a termék utángyártott és nem az Apple Inc. vagy leányvállalata által került legyártásra.
Továbbá a gyártó nem áll gazdasági kapcsolatban az Apple Inc.-el vagy annak leányvállalataival.